Χ-LIN ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΟΡΊΖΕΤΑΙ (HK)

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
10years συμπαθητική συνεργασία από τη λογική τιμή, τη σταθερή ποιότητα και την υπομονετική τοποθέτηση για να εξετάσουμε όλη τη σχετική εργασία, είμαστε όχι μόνο συνεργάτες αλλά και φίλοι με την ομάδα χ-LIN.

—— Arabnia

Η χ-LIN είναι επαγγελματική, αρμόδιος, αποδοτικός σε την επιχειρησιακή συνεργασία μας. Είμαστε πολύ ευτυχείς να συνεργαστούμε με εκείνες τις άριστες κυρίες, που αναμένουν με ενδιαφέρον τη μακροχρόνια συνεργασία με τις.

—— Επιχορήγηση της Sarah

Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι με την χ-LIN, μπορούν να παρέχουν τα υλικά ινών που όλος καλύπτει τις απαιτήσεις μας. Κάνουν μια καλή εργασία.

—— Τονωτικό του Steve

Είμαι Online Chat Now

10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP

Κίνα 10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP προμηθευτής
10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP προμηθευτής 10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP προμηθευτής 10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: H-Lin
Πιστοποίηση: CE,Rohs,FC
Αριθμό μοντέλου: HL-MD-SFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20pcs, χαρτοκιβώτιο 30pcs, 40pcs, 50pcs ή 60pcs ένα για την επιλογή
Χρόνος παράδοσης: 3~4working ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, L / C, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 3000 Κομμάτι/τεμάχια ανά εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Μετατροπέας μέσων ινών SFP ταχύτητα δεδομένων: 10/100/1000M
Τύπος Fiber: SM Τροφοδοσία: Εξωτερική παροχή ενέργειας
Πιστοποίηση: CE,Rohs,FC Λιμένας ινών: ΛΙΜΈΝΑΣ SFP
λιμένας δικτύων: RJ45 λιμένας Τύπος σύνδεσης: LC
Υψηλό φως:

optical media converter

,

sm to mm fiber media converter

μετατροπέας MEDIA οπτικών ινών SFP 10/100/1000M με το λιμένα αυλακώσεων RJ45 1SFP με την εξωτερική δύναμη

 

 

 

Περιγραφή:

 

Η σειρά οπτικών πομποδεκτών Ethernet μπορεί να μετατρέψει το στριμμένο σήμα ζευγαριού και το σήμα οπτικής ίνας Ethernet ο ένας στον άλλο μέσω της ενότητας οπτικής ίνας SFP. Η απόσταση μετάδοσης του δικτύου μπορεί να επεκταθεί από 100 μέτρα σε 120 χιλιόμετρα. Η διασύνδεση μεταξύ της ΠΛΗΜΝΗΣ, του ΔΙΑΚΟΠΤΗ, των κεντρικών υπολογιστών, των τερματικών και των απομακρυσμένων τερματικών μπορεί να πραγματοποιηθεί εύκολα. Ο πομποδέκτης ινών SFP Ethernet είναι έτοιμος προς χρήση, το οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί από έναν ενιαίο υπολογιστή ή να ενσωματωθεί με στους πολλαπλάσιους υπολογιστές στα ίδια πλαίσια. Συγχρόνως, η ενότητα SFP μπορεί να καυτός-συνδεθεί για να διευκολύνει τους χρήστες για να ρυθμίσει και να αντικαταστήσει ανά πάσα στιγμή σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.


Οι πομποδέκτες οπτικών ινών έχουν τους δείκτες έξι οδηγήσεων που επιδεικνύουν την εργαζόμενη κατάσταση του πομποδέκτη. Σύμφωνα με των οδηγήσεων, είναι δυνατό να καθοριστεί εάν ο πομποδέκτης λειτουργεί κατάλληλα και ποια προβλήματα αυτό μπορούν να έχουν, βοηθώντας κατά συνέπεια να προσδιορίσει τα ελαττώματα. Οι λειτουργίες τους είναι οι ακόλουθες:
PWR: το φως δείχνει ότι ο προσαρμοστής DC5V λειτουργεί κανονικά.
FX100: το φως δείχνει ότι το ποσοστό μετάδοσης οπτικής ίνας είναι 100Mbps.
FXLink/νόμος: Το φως συχνά δείχνει ότι η σύνδεση οπτικής ίνας συνδέεται σωστά ο φακός που δείχνει ότι υπάρχει μετάδοση στοιχείων στη οπτική ίνα
Fdx: το φως δείχνει ότι η οπτική ίνα διαβιβάζει τα στοιχεία στον πλήρη διπλό τρόπο.
TX100: το φως δείχνει ότι το στριμμένο ποσοστό μετάδοσης ζευγαριού είναι 100Mbps.
Το φως δεν δείχνει ότι η ταχύτητα μετάδοσης του στριμμένου ζευγαριού είναι 10Mbps.
TX σύνδεση/νόμος: Ένα φως συχνά δείχνει ότι η σύνδεση οπτικής ίνας συνδέεται σωστά μια ελαφριά λάμψη δείχνει ότι το στοιχείο διαβιβάζεται στη οπτική ίνα.

 

Ο προσαρμοστικός πομποδέκτης Gigabit με έναν λιμένα Gigabit SFP και έναν λιμένα RJ45 μπορεί να ικανοποιήσει τις ανάγκες των χρηστών.
Επιλέξτε τις διαφορετικές ενότητες Gigabit SFP (1000Base-τ, 1000Base-SX, 1000Base-LX, κ.λπ.). Οι ενότητες περιλαμβάνουν ενιαία ίνα τρόπου Gigabit την ενιαία/την ενιαία διπλή ίνα τρόπου Gigabit/την πολλαπλού τρόπου διπλή ίνα Gigabit.

 

 

Τεχνικές προδιαγραφές:

 

Τεχνικές παράμετροι για μετατροπέα μέσων 10/100/1000M τον προσαρμοστικό γρήγορο Ethernet οπτικό
 
Αριθμός λιμένων δικτύων 1 κανάλι
Αριθμός οπτικών λιμένων 1 κανάλι  
Ποσοστό μετάδοσης της NIC 10/100/1000Mbit/s  
Τρόπος μετάδοσης της NIC 10/100/1000M προσαρμοστικό με την υποστήριξη για την αυτόματη αντιστροφή MDI/MDIX  
Οπτικό ποσοστό μετάδοσης λιμένων 1000Mbit/s  
Λειτουργούσα τάση Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ή συνεχές ρεύμα +5V  
Γενική δύναμη <3w>  
Λιμένες δικτύων RJ45 λιμένας  
Οπτικές προδιαγραφές

Οπτικός λιμένας: Sc, LC (προαιρετικό)

Πολλαπλού τρόπου: 50/125, 62.5/125um Single-Mode: 8.3/125, 8.7/125um, 8/125,10/125um

Μήκος κύματος: Single-Mode: 1310/1550nm

Κανάλι στοιχείων

IEEE802.3x και backpressure βάσεων σύγκρουσης που υποστηρίζεται

Τρόπος εργασίας: Πλήρες/ημιαμφίδρομο υποστηριγμένο ποσοστό μετάδοσης: 1000Mbit/s

με το ποσοστό λάθους μηδενός


 

Κύρια χαρακτηριστικά

 

Οι πομποδέκτες οπτικών ινών μπορούν να χρησιμοποιηθούν οπουδήποτε στο δίκτυο για να ενσωματώσουν τις ενημερωμένες τεχνολογίες με τις υπάρχουσες συσκευές, και οι πομποδέκτες οπτικών ινών μπορούν να επεκτείνουν τα υπάρχοντα καλώδια.

Απλό σχέδιο, μεγάλη αξιοπιστία και χαμηλής ισχύος κατανάλωση.
Το μορφωματικό σχέδιο δομών μπορεί να συγκεντρωθεί στο ράφι παροχής ηλεκτρικού ρεύματος.
Μια υποδοχή SFP παρέχεται, και η ενότητα SFP μπορεί να επιλεχτεί ελεύθερα για να πραγματοποιήσει τον ενιαίο/πολυ τρόπο και τη διαφορετική απόσταση μετάδοσης.
Καυτή ανταλλαγή υποστήριξης, plug and play
Υπερβολικά χαμηλή μετάδοση στοιχείων καθυστέρησης, διαφανής μετάδοση πρωτοκόλλου δικτύων
Υποστηρίζει τον αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπο, και υποστηρίζει τα εξαιρετικά μακριά πακέτα, μέχρι 9720 ψηφιολέξεις, με τον ενσωματωμένο απομονωτή 128K.
Η υποστήριξη IEEE802.1Q, υποστηρίζει το διαγώνιο διακόπτη VLAN, ΚΟΡΜΌΣ
Αυτόματο κτύπημα υποστηρίξεων αυτόματος-MDI/MDIX λιμένων.
Η υποστήριξη IEEE802.x, η κυκλοφορία λιμένων και η πίσω πίεση ελέγχουν και ασφαλής επικύρωση χρηστών
Λιμένας VLAN, να αντανακλάσει υποστήριξης λιμένων. IPV6 λιμένας που αντανακλά την κυκλοφορία 4K, ζεύξη βασισμένη στη MAC
Αυτόματη αποτελεσματική μεταφορά συνδέσεων, διπλά επικόλληση/QinQ
Αριθμός παραγωγής υποστήριξης και ανίχνευση βρόχων, IGMP, MLD
Έχει τη λειτουργία του συναγερμού συνδέσεων (LFP) για να ανιχνεύσει αυτόματα τη διακοπή συνδέσεων όταν αποσυνδέεται οποιοσδήποτε λιμένας στη σύνδεση.
Το ενσωματωμένο κύκλωμα προστασίας αστραπής μπορεί πολύ να μειώσει τη ζημία που προκαλείται από την επαγωγή αστραπής.
Ο μέσος όρος κανένας χρόνος απασχόλησης ελαττωμάτων είναι περισσότερο από 50 χιλιάες ώρες.

 

 

Εφαρμογή 

 

Σύστημα FTTH

Διαμέρισμα στην οικοδόμηση

Έλεγχος και σύστημα κατασκόπων

 

 

Detailes:

 

Υψηλός - ποιοτικό τσιπ, φωτοηλεκτρική ενσωματωμένη μετάδοση ενότητας γρηγορότερα και σταθερότερος

 

 

10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP

 

 

Το διπλό σχέδιο εξαερισμού εξασφαλίζει καλή λειτουργία τσιπ.

 

 

10 / εξωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών 100/1000M με 1 λιμένα αυλακώσεων RJ45 SFP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cathy

Τηλ.:: 86-755-27500078

Φαξ: 86-0755-27500077

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)