Χ-LIN ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΟΡΊΖΕΤΑΙ (HK)

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Εργαλεία οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
10years συμπαθητική συνεργασία από τη λογική τιμή, τη σταθερή ποιότητα και την υπομονετική τοποθέτηση για να εξετάσουμε όλη τη σχετική εργασία, είμαστε όχι μόνο συνεργάτες αλλά και φίλοι με την ομάδα χ-LIN.

—— Arabnia

Η χ-LIN είναι επαγγελματική, αρμόδιος, αποδοτικός σε την επιχειρησιακή συνεργασία μας. Είμαστε πολύ ευτυχείς να συνεργαστούμε με εκείνες τις άριστες κυρίες, που αναμένουν με ενδιαφέρον τη μακροχρόνια συνεργασία με τις.

—— Επιχορήγηση της Sarah

Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι με την χ-LIN, μπορούν να παρέχουν τα υλικά ινών που όλος καλύπτει τις απαιτήσεις μας. Κάνουν μια καλή εργασία.

—— Τονωτικό του Steve

Είμαι Online Chat Now

Εργαλεία οπτικών ινών

(24)
Κίνα Η οπτική ίνα ένα εμπορικών σημάτων Proskit χτυπά τον καθαριστή για το Sc FC 2.5mm ή το ST με 800 καθαρίζει για μια μονάδα εργοστάσιο

Η οπτική ίνα ένα εμπορικών σημάτων Proskit χτυπά τον καθαριστή για το Sc FC 2.5mm ή το ST με 800 καθαρίζει για μια μονάδα

Η οπτική ίνα ένα εμπορικών σημάτων Proskit χτυπά τον καθαριστή για το Sc FC 2.5mm ή το ST με 800 καθαρίζει για μια μονάδα Περιγραφή: Η καθαρότερη μάνδρα οπτικών ινών ένας-κρότου είναι πολύ δημοφιλής για ένα καθ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-26 16:11:37
Κίνα Εσωτερικά εργαλεία GPON ONU οπτικών ινών Huawei με τη μακρινή διάγνωση HG8010G εργοστάσιο

Εσωτερικά εργαλεία GPON ONU οπτικών ινών Huawei με τη μακρινή διάγνωση HG8010G

Εσωτερική διεπαφή ζωής HG8010 ONU 1GE GPON SC/UPC PON ηχούς Huawei Huawei GPON ONU HG8010H Εισαγωγή Το HG8010 είναι ένα εσωτερικό οπτικό δίκτυο το τελικό (ONT) που σχεδιάζεται για τους εγχώριους χρήστες και το ... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:13
Κίνα Ασύρματος δρομολογητής οπτικών ινών FTTH EPON ONU συμβατός με Huawei Fiberhome Olt εργοστάσιο

Ασύρματος δρομολογητής οπτικών ινών FTTH EPON ONU συμβατός με Huawei Fiberhome Olt

EPON ONU 1GE+WIFI Εισαγωγή EPON και GPON είναι δημοφιλείς εκδόσεις των παθητικών οπτικών δικτύων το (PONs). EPON είναι γρήγορο Ethernet (100 Mbps) PON, ενώ GPON είναι κομμάτια Ethernet (10 GBP) PON Giga. Οι οπ... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:13
Κίνα Αγγλικό Sc λιμένων του τοπικού LAN έκδοσης EPON ONU ενιαίο ενιαίο - έλεγχος συνδέσεων τρόπου εργοστάσιο

Αγγλικό Sc λιμένων του τοπικού LAN έκδοσης EPON ONU ενιαίο ενιαίο - έλεγχος συνδέσεων τρόπου

Huawei EPON ONU HG8010H Εισαγωγή Η ζωή HG8010H ηχούς είναι ένα εσωτερικό οπτικό δίκτυο το τελικό (ONT) στη λύση FTTH. Με τη χρησιμοποίηση της τεχνολογίας EPON, η εξαιρετικά-ευρυζωνική πρόσβαση παρέχεται για το... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:13
Κίνα Εργαλεία οπτικών ινών υψηλής ταχύτητας, δύο καναλιών οπτικός μετρητής 850 ~ δύναμης 1700 NM εργοστάσιο

Εργαλεία οπτικών ινών υψηλής ταχύτητας, δύο καναλιών οπτικός μετρητής 850 ~ δύναμης 1700 NM

Δύο καναλιών μετρητής δύναμης υψηλής ταχύτητας οπτικός Περιγραφή: Ο δύο καναλιών μετρητής μεγάλης οπτικός δύναμης υπολογιστών γραφείου είναι σύμφωνα με τις πιό πρόσφατες οπτικές εξεταστικές ανάγκες δύναμης, πο... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:13
Κίνα Ευθύς κόπτης Kevlar οπτικών ινών μορφής με το πριονωτό κίτρινο χρώμα εργοστάσιο

Ευθύς κόπτης Kevlar οπτικών ινών μορφής με το πριονωτό κίτρινο χρώμα

Οπτική ίνα ks-1 ψαλίδες Μίλερ Kevlar Περιγραφή προϊόντων Stripper ινών του Μίλερ, ψαλίδες Kevlar ks-1 Stripper για τα κόβοντας μέλη δύναμης Kevlar που βρίσκονται στην κατασκευή καλωδίων οπτικών ινών. Μια μικρο... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:13
Κίνα η καθαρίζοντας μάνδρα ένα προσώπου εργαλείων οπτικών ινών 1.25mm LC/MU χτυπά το τέλος συνδετήρων εργοστάσιο

η καθαρίζοντας μάνδρα ένα προσώπου εργαλείων οπτικών ινών 1.25mm LC/MU χτυπά το τέλος συνδετήρων

800 καθαρίζει 1.25mm LC/MU ένα χτυπά την καθαρίζοντας μάνδρα προσώπου τελών συνδετήρων Καθαριστής ένας-κρότου για Ferrules LC/MU 1.25mm Περιγραφή: Ο καθαριστής LC/MU είναι μια υψηλής απόδοσης συσκευή που σχεδιά... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:13
Κίνα Ένα - χτυπήστε το καθαρίζοντας υλικό 800 PVC μανδρών ινών 2.5mm + χρονική διάρκεια ζωής εργοστάσιο

Ένα - χτυπήστε το καθαρίζοντας υλικό 800 PVC μανδρών ινών 2.5mm + χρονική διάρκεια ζωής

ο ένας-κρότος 2.5mm καθαρίζοντας προσαρμοστής ένα χτυπά τη χρονική διάρκεια ζωής μανδρών 800+ καθαρισμού οπτικής ίνας Sc Το ένα χτυπά την καθαρίζοντας μάνδρα οπτικής ίνας Sc Περιγραφή: Η καθαρότερη μάνδρα οπτικ... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:13
Κίνα 776g εργαλεία οπτικών ινών βάρους, ίνα σώματος μετάλλων που συνδέουν τον αυτόματο τρόπο μηχανών SM εργοστάσιο

776g εργαλεία οπτικών ινών βάρους, ίνα σώματος μετάλλων που συνδέουν τον αυτόματο τρόπο μηχανών SM

Ο ελαφρύτερος το μικρότερο εμπορικό σήμα Fujikura 12S μηχανών συναρμογών FTTX με μόνο το βάρος 776g Περιγραφή: Η μηχανή συναρμογών Fujikura 12S σχεδιάζεται για FTTX, και ειδικά για το μονοκατευθυντικό καλώδιο ... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:13
Κίνα Το καλώδιο G652D έναρξης ινών Sc FC LC ST για την ίνα χτυπά την εξεταστική ζώνη Elimitor γεγονότος εργοστάσιο

Το καλώδιο G652D έναρξης ινών Sc FC LC ST για την ίνα χτυπά την εξεταστική ζώνη Elimitor γεγονότος

APC G652D PC καλωδίων έναρξης ινών Sc στο Sc καλώδια έναρξης δαχτυλιδιών OTDR ινών κιβωτίων έναρξης ινών Περιγραφή προϊόντων Σχεδιασμένος τον στην ενίσχυση στη δοκιμή του καλωδίου οπτικών ινών κατά χρησιμοποίησ... Διαβάστε περισσότερα
2018-09-14 15:14:12
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|