Χ-LIN ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΟΡΊΖΕΤΑΙ (HK)

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFTTH καλώδιο οπτικών ινών

μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
10years συμπαθητική συνεργασία από τη λογική τιμή, τη σταθερή ποιότητα και την υπομονετική τοποθέτηση για να εξετάσουμε όλη τη σχετική εργασία, είμαστε όχι μόνο συνεργάτες αλλά και φίλοι με την ομάδα χ-LIN.

—— Arabnia

Η χ-LIN είναι επαγγελματική, αρμόδιος, αποδοτικός σε την επιχειρησιακή συνεργασία μας. Είμαστε πολύ ευτυχείς να συνεργαστούμε με εκείνες τις άριστες κυρίες, που αναμένουν με ενδιαφέρον τη μακροχρόνια συνεργασία με τις.

—— Επιχορήγηση της Sarah

Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι με την χ-LIN, μπορούν να παρέχουν τα υλικά ινών που όλος καλύπτει τις απαιτήσεις μας. Κάνουν μια καλή εργασία.

—— Τονωτικό του Steve

Είμαι Online Chat Now

μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc

Κίνα μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc προμηθευτής
μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc προμηθευτής μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: H-LIN
Πιστοποίηση: CE,Rohs
Αριθμό μοντέλου: Gjxfh-2

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ρόλος/ρόλοι
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1km/reel, 2 εξέλικτρα/χαρτοκιβώτιο, ή συσκευασία σύμφωνα με το αίτημα πελατών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 500 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμός πυρήνων: 2 Σακάκι: LSZH
ίνα: G657A Διάμετρος: 2.0*3.0mm
Χρώμα θηκών: άσπρο / μαύρο εφαρμογή: Δίκτυο τηλεπικοινωνιών
Μέλος δύναμης: FRP/KFRP/Steel καλώδιο Χαλαρό υλικό σωλήνων:: PBT
Υψηλό φως:

fiber drop cable

,

fiber optic drop cable

 

Καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για την παραγωγή του σκοινιού μπαλωμάτων με το συνδετήρα Sc

 

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Η δομή του καλωδίου ινών πεταλούδων (καλώδιο καλωδίων δέρματος) είναι να ενσωματωθεί η μικρή κάμπτοντας ίνα τρόπου ακτίνας ενιαία και η συμμετρική ενίσχυση δύο στη φλόγα - θήκη καθυστερούντω. Το μέλος δύναμης μπορεί να είναι χαλύβδινο σύρμα, KFRP ή GFRP, και το υλικό θηκών μπορεί να είναι φλόγα - το PVC καθυστερούντω ή τα χαμηλά καύσιμα αλόγονου καπνού ελεύθερα, και το χρώμα θηκών μπορούν να είναι άσπρο, μαύρο ή χρήστης. Άλλα χρώματα που ρωτιούνται. Η δομή θηκών που είναι εύκολο να σχιστούν και η επιτρεπόμενη κάμπτοντας ακτίνα καθιστούν την εγκατάσταση του οπτικού καλωδίου κατάλληλη. Το καλώδιο οπτικών ινών μπορεί να χρησιμοποιήσει την ίνα G.657, η ίνα έχει την άριστη κάμπτοντας απόδοση, η μικρή κάμπτοντας ακτίνα μπορεί να είναι λιγότερο από 15mm, ιδιαίτερα κατάλληλος για την εσωτερική τηλεγράφηση με τη μικρή γυρίζοντας ακτίνα, όπως η γωνία τοίχων, εσωτερική επιτροπή.

 

 

 

Οπτική ίνα:

 

Υιοθετούμε την καλύτερη κάμψης οπτική ίνα Yangtze G657A αυτή τη στιγμή. Η απώλεια καλύπτει τις απαιτήσεις των εθνικών προτύπων. Η κάμπτοντας ακτίνα είναι μόνο 7.5mm, η κάμπτοντας απώλεια είναι μικρή, και η κάμπτοντας ζωή είναι μακριά. (Η ίνα G652 που χρησιμοποιείται από τους σε απευθείας σύνδεση εμπόρους δεν είναι κατάλληλη για FTTH για την ξηρά οπτική ίνα) το κόστος της κάμψης οπτικής ίνας είναι για το διπλάσιο της συνηθισμένης οπτικής ίνας. Το Yangtze, η πυρκαγιά αναγνωριστικών σημάτων, Tong Ding και άλλα σημαντικά εμπορικά σήματα χρησιμοποιούν επίσης το οπτικό fibe G657A2

 

Θήκη:

 

τα νέα υψηλά περιβαλλοντικά λαστιχένια μόρια PVC. Κρύος ανθεκτικός, ανθεκτικός στη θερμότητα και αντιδιαβρωτικός. Η λαμπρότητα είναι ισχυρή, όμορφη και πρακτική.

 

Χαλύβδινο σύρμα:

 

η πραγματική χρήση του ενισχυμένου να φωσφοριήσει χαλύβδινου σύρματος. Η φωσφοριώντας επεξεργασία επιφάνειας, αντιοξειδωτικός, αντίσταση διάβρωσης, εκτατή δύναμη μπορεί να φθάσει σε 2500mpa, μερικοί κατασκευαστές της ντυμένης δύναμης σιδήρου χαλκού είναι μόνο για 700MPa, μακριά κάτω από τα εθνικά πρότυπα.

 

Κάθε εξέλικτρο του καλωδίου πέρασε τη δοκιμή OTDR πρίν στέλνει

 

Αυτό το προϊόν υιοθετεί τον αντι κάμπτοντας πυρήνα G657-A2, και η απώλεια φθάνει στα πρότυπα. Η κάμπτοντας ακτίνα είναι μέχρι 7.5mm, και η κάμπτοντας ζωή είναι μακρύτερη. Καταλληλότερος για το εσωτερικό/υπαίθριο σύνθετο περιβάλλον καλωδίωσης! Η κάμπτοντας απώλεια είναι πολύς λιγότερο από αυτός άλλων πυρήνων, και είναι τέλεια συμβατή.

 

Χαρακτηριστικά

 

Η ειδική ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας παρέχει το υψηλό εύρος ζώνης και την άριστη ιδιοκτησία μετάδοσης επικοινωνίας


Δύο παράλληλα μέλη δύναμης FRP εξασφαλίζουν καλή απόδοση της αντίστασης συντριβής για να προστατεύσουν την ίνα


Απλή δομή, ελαφριά και υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης

 

Το νέο σχέδιο φλαούτων, εύκολα λουρίδα και συναρμογή, απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση


Χαμηλή φλόγα smokeand - θήκη καθυστερούντω.

 

 

 

Παράμετροι ινών

Αριθ. Στοιχεία Μονάδα Προδιαγραφή
G.657A1
1 Διάμετρος τομέων τρόπου 1310nm μm 9.0±0.4
1550nm μm 10.1±0.5
2 Διάμετρος επένδυσης μm 124.8±0.7
3 Μη-κυκλικότητα επένδυσης % ≤0.7
4 Concentricity πυρήνας-επένδυσης λάθος μm ≤0.5
5 Διάμετρος επιστρώματος μm 245±5
6 Μη-κυκλικότητα επιστρώματος % ≤6.0
7 Επένδυση-επένδυση Concentricity του λάθους μm ≤12.0
8 Μήκος κύματος διακοπών καλωδίων NM λcc≤1260
9 Μείωση (μέγιστο) 1310nm dB/km ≤0.4
1550nm dB/km ≤0.3
10 Μακρο-κάμπτοντας απώλεια ακτίνα @1550nm 1turn×10mm DB ≤0.75
ακτίνα @1625nm 1turn×10mm DB ≤1.5
           

 

Παράμετροι καλωδίων

Στοιχεία Προδιαγραφές
Αριθμήσεις ινών 2
Χρωματισμένος ντύνοντας την ίνα Διάσταση 250±15μm
Χρώμα Μπλε, πορτοκάλι
Μέλος δύναμης Διάσταση 0.4mm
Υλικό Χάλυβας
Αυτοφερόμενο μέλος Διάσταση 1.0mm
Υλικό Χάλυβας
Σακάκι Διάσταση 5.2±0.2mm×2.1±0.1mm
Υλικό LSZH
Χρώμα Μαύρος

 

 

Μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

Στοιχεία Μονάδα Προδιαγραφές
Ένταση (μακροπρόθεσμη) Ν 300
Ένταση (βραχυπρόθεσμη) Ν 600
Συντριβή (μακροπρόθεσμη) N/10cm 1000
Συντριβή (βραχυπρόθεσμη) N/10cm 2200
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (δυναμική) χιλ. 20D
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (στατική) χιλ. 10D
Θερμοκρασία εγκατάστασης -20~+60
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+70
Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+70

 

 

 

Comparasion του υλικού μελών δύναμης:

 

 

 

Εάν το μέλος δύναμης γίνεται από τον ντυμένο σίδηρο χαλκού, μετά από μια χρονική περίοδο στον αέρα, είναι εύκολο να οξειδώσει, σπασμένος και έχει τη φτωχή εκτατή δύναμη.

 

 

Αλλά χρησιμοποιούμε το ενισχυμένο χαλύβδινο σύρμα, αντιμετωπίζεται με να φωσφοριήσει, και είναι ανθεκτικό στην κεντητική και την αντίσταση διάβρωσης. Η δύναμη είναι 5 φορές αυτή ντυμένου του χαλκός σιδήρου.

 

 

μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc

 

 

 

μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc

 

 

 

 

 Γίνοντας στο patchcord.

 



 μαύρο χρώμα μελών δύναμης καλωδίων FRP οπτικών ινών 2core FTTH με το συνδετήρα Sc
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cathy

Τηλ.:: 86-755-27500078

Φαξ: 86-0755-27500077

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)