Χ-LIN ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΟΡΊΖΕΤΑΙ (HK)

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΛειτουργική μονάδα SFP Fiber

διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
10years συμπαθητική συνεργασία από τη λογική τιμή, τη σταθερή ποιότητα και την υπομονετική τοποθέτηση για να εξετάσουμε όλη τη σχετική εργασία, είμαστε όχι μόνο συνεργάτες αλλά και φίλοι με την ομάδα χ-LIN.

—— Arabnia

Η χ-LIN είναι επαγγελματική, αρμόδιος, αποδοτικός σε την επιχειρησιακή συνεργασία μας. Είμαστε πολύ ευτυχείς να συνεργαστούμε με εκείνες τις άριστες κυρίες, που αναμένουν με ενδιαφέρον τη μακροχρόνια συνεργασία με τις.

—— Επιχορήγηση της Sarah

Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι με την χ-LIN, μπορούν να παρέχουν τα υλικά ινών που όλος καλύπτει τις απαιτήσεις μας. Κάνουν μια καλή εργασία.

—— Τονωτικό του Steve

Είμαι Online Chat Now

διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM

Κίνα διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM προμηθευτής
διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM προμηθευτής διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: H-Lin
Πιστοποίηση: CE RoHS FCC
Αριθμό μοντέλου: SFP-10g-LR

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: σύμφωνα με την ποσότητα, μπορούμε να προσφέρουμε 1 από μια στο κιβώτιο, ή 10pcs στο πλαστικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Σταλμένος σε 3~ 5 ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 1.000 κομμάτι / κομμάτια την εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
ταχύτητα δεδομένων: 10G Απόσταση: 10KM
Τύπος σύνδεσης: LC DX Τύπος: SM
μήκος κύματος: 1270/1330nm Τροφοδοσία: 3.3V
Επιτρεπόμενη αξία μείωσης: 7dBm Δύναμη εκπομπών: ~8~0 (dBm)
Υψηλό φως:

sfp transceiver module

,

sfp fiber transceiver

οπτικός πομποδέκτης SFP+ η συμβατή Cisco SFP-10g-LR λιμένων 10G SM διπλός
 
Περιγραφή:

 

Ταξινόμηση ενότητας οπτικής ίνας: σύμφωνα με τη λειτουργία: Περιλαμβάνει την οπτική λαμβάνουσα ενότητα, την οπτική διαβιβάζοντας ενότητα, την οπτική ενότητα πομποδεκτών και την οπτική διαβιβάζοντας ενότητα
 
Η sfp+-10gb-LR είναι μια πολύ συμπαγής ενότητα πομποδεκτών 10Gb/s οπτική για τις τμηματικές εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών σε 10Gb/s. Η sfp+-10gb-LR μετατρέπει ένα τμηματικό ηλεκτρικό ρεύμα στοιχείων 10Gb/s στο οπτικό σήμα παραγωγής 10Gb/s και ένα οπτικό σήμα εισαγωγής 10Gb/s στα τμηματικά ηλεκτρικά ρεύματα στοιχείων 10Gb/s. Η ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας 10Gb/s είναι πλήρως υποχωρητική με την προδιαγραφή SFI.
 
 
Περίπου το instructure SFP:
 
1: Χρησιμοποιούμε την εξαιρετικά προηγμένη βυσματωτή, επιμεταλλώνοντας με ηλεκτρόλυση σκληρή χρυσή εργασία, μπορούμε να εξασφαλίσουμε επαναλαμβανόμενο έτοιμο προς χρήση, αυστηρό έλεγχο κάθε προϊόντος, για να εξασφαλίσουμε σταθερή μετάδοση
 
2: Το SFP χρησιμοποιεί το χρυσό καθορισμό καρφιτσών δάχτυλων, έτσι ώστε η λειτουργία της ενότητας είναι διαφορετική, και η διαταγή της δύναμης στο πόδι είναι διαφορετική.
 
3: η λεπτή επιθεώρηση του χρυσού δάχτυλου επιτρέπει τον ακριβή συνδυασμό τμημάτων πινάκων κυκλωμάτων και μειώνει τη θερμοκρασία που παράγεται από τη λειτουργία ενότητας

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:


Καυτός-pluggable ίχνος SFP+
υποστηρίξεις 9,5 l στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 10.3Gb/s
ενιαία 3.3V διασκεδασμού < 1=""> δύναμης l παροχή ηλεκτρικού ρεύματος l
μέγιστο μήκος συνδέσεων l 20km
συσκευή αποστολής σημάτων μήκους κύματος EML l CWDM, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
διπλός LC συνδετήρας l
ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές < 1=""> λειτουργίες l διασκεδασμού δύναμης l
σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης l: - 5°C σε 70°C



Συμβατότητα
Όλο το εμπορικό σήμα συμβατό όπως: Cisco, Huawei, H3C, Netgear, Nortel, άκρο, χυτήριο, Alcatel, που συνδέεται, HP, 3COM, ιουνίπερος, Enterasys….
Μπορούμε να υποστηρίξουμε σχεδόν όλο το συμβατό SFP πομποδέκτη εμπορικών σημάτων για το δίκτυο και telcom


 

Λεπτομέρειες προϊόντων
Τύπος συσκευών SFP+ ενότητα πομποδεκτών - LC/PC single-mode
Τύπος περιφράξεων Βυσματωτή ενότητα
Τηλεγράφηση του τύπου 10GBase-LR
Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων 10 GBP
Οπτικό μήκος κύματος 1330/1270nm
Στοιχεία - πρωτόκολλο συνδέσεων 10 Gigabit Ethernet
Ανώτατη απόσταση μεταφοράς 20KM
Υποχωρητικά πρότυπα IEEE 802.3ae
Εξουσιοδότηση 3years
Σχεδιασμένος για Ενότητα 3012 διακοπτών καταλυτών για τη IBM BladeCenter, ενότητα 3110G διακοπτών για τη IBM BladeCenter,
Ενότητα 3110X διακοπτών για τη IBM BladeCenter Δεσμός 5010

 

Ποσοστό Μήκος κύματος Απόσταση μετάδοσης Συσκευασία Θερμοκρασία Τύπος
10G 1270/1330 10KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1330/1270 10KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1270/1330 20KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1330/1270 20KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1270/1330 40KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1330/1270 40KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1270/1330 60KM SFP+ 0~70 DFB+PIN
10G 1330/1270 60KM SFP+ 0~70 DFB+PIN

 

 


Κατά την εγκατάσταση της ενότητας, επιβεβαιώστε ότι το τέλος δαχτυλιδιών τραβήγματος είναι ανοδικό, και η χρυσή άκρη δάχτυλων παρεμβάλλεται άμεσα στη συσκευή.


Είναι απλό και καταλληλότερο να εξαχθεί η ενότητα, να εξαχθεί το δαχτυλίδι τραβήγματος και να το τραβήξει έξω.
 

 

διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM


 
διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM

 
 
Η καλή ποιότητα δεν φοβάται την πραγματική αποσυναρμολόγηση μηχανών
 
διπλή SFP ενότητα η συμβατή Cisco SFP-10g-LR πομποδεκτών 10G SM

Στοιχεία επικοινωνίας
H-LIN INTERNATIONAL (HK) LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cathy

Τηλ.:: 86-755-27500078

Φαξ: 86-0755-27500077

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)